Obraz tytułu

Organizujemy wstępne i okresowe oraz tematyczne szkolenia z zakresu bhp

Organizujemy wstępne i okresowe oraz szkolenia tematyczne z zakresu bhp uwzględniające specyfikę Twojego przedsiębiorstwa. Najlepszym potwierdzeniem jakości prowadoznych przez nas szkoleń bhp są opinie uczestników, że nigdy wcześniej nie uczestniczyli w tak ciekawie przeprowadzonym szkoleniu. Cieszymy się, że wracamy wiarę w ważność tematyki bhp w codziennym życiu.

Szkolenia BHP

Szkolenia przeprowadzamy u klienta lub w naszych salach szkoleniowych, które są w pełni przystosowane do przeprowadzania działalności szkoleniowej. Szkolenia przeprowadzają wykładowcy i instruktorzy, którzy posiadają zasób wiedzy, doświadczenie zawodowe i odpowiednie przygotowanie dydaktyczne. Szkolenia prowadzimy na podstawie opracowanych programów szkoleniowych.

Pracodawca został zobowiązany do zapewnienia swoim pracownikom przeszkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy w formie szkolenia wstępnego oraz szkolenia okresowego. Sam również został zobligowany do odbycia takiego szkolenia.

 

Ergonomica-bhp jako jednostka organizacyjna prowadząca działalność szkoleniową w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy świadczy usługi w zakresie organizowania i przeprowadzania tych szkoleń. Szkolenia przeprowadzamy jako szkolenia wstępne oraz jako szkolenia okresowe. Nasze szkolenia przeprowadzane są dla:

Kadry robotniczej

Kadry administracyjno-biurowej

Kadry kierowniczej i pracodawcy

Kadry inżynieryjno-technicznej

Pracowników służb bezpieczeństwa pracy

Szkolenia zamknięte w dziedzinie bhp

Szkolenia zamknięte dedykowane są dla większych grup szkoleniowych, dla pracowników zajmujących się danym rodzajem prac. Są to szkolenia, gdzie specyfika danego zawodu jest szerzej omawiana w ramach bezpieczeństwa pracy. Organizacja szkoleń poprzedzona jest zbadaniem potrzeb klienta, poznaniem specyfiki działalności danego przedsiębiorstwa. Następnie nasi trenerzy opracowują indywidualny program szkolenia, dopasowany do potrzeb klienta. Szkolenia zamknięte organizujemy albo w sali szkoleniowej klienta albo zapraszamy do naszej. Jeśli jesteś zainteresowany takim właśnie szkoleniem, skontaktuj się z nami.

Skontaktuj się

Szkolenia z zakresu metodyki

Ergonomica-bhp prowadzi szkolenia z zakresu metodyki prowadzenia instruktażu stanowiskowego w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy zwane również kursem dydaktyki dla wykładowców tematyki bhp. Jest to szkolenie, którego celem jest zapoznanie uczestników z wymaganiami szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa pracy, problematyką edukacji osób dorosłych. Prowadzone przez Nas szkolenia cieszą się dużym zainteresowaniem, pozwalając nabyć uczestnikom nową wiedzę i znacznie ułatwiają przeprowadzanie instrukataży stanowiskowych. Uczestnictwo w szkoleniu zawsze potwierdzone jest wydaniem uczestnikom ceryfikatu.

Szkolenia BHP ppoż Łódź

Ergonomica-bhp oferuje Państwu szkolenia BHP PPOŻ, przeprowadzane w Łodzi, na których każdy pracownik firmy nauczy się, jak radzić sobie z zagrożeniem. Warto, abyście mieli na uwadze fakt, że te dostosowane są nie tylko do stanowisk, ale również obowiązków danej osoby. Nasi pracownicy starają się, aby w praktyczny i przystępny sposób przekazać każdemu kursantowi wiedzę, która pozwoli mu uchronić siebie i innych przed niebezpiecznymi skutkami pożaru. Zajęcia prowadzone są przez profesjonalistów, dzięki czemu macie Państwo pewność, że przekazana wiedza jest zgodna z aktualnie obowiązującymi przepisami przeciwpożarowymi.

 

Szkolenia prowadzone są w sposób, który pozwala kursantom na własnej skórze odczuć, co może zdarzyć się podczas pożaru. Dzięki temu materiał na długo zapada w ich pamięć, co sprawia, że w momencie zagrożenia doskonale wiedzą, jak mają się zachować. Każde szkolenie prowadzone jest na profesjonalnym sprzęcie, który sprawia, że możliwe jest powtórzenie pożarów dla wielu kursantów.

Rozporządzeniem w sprawie szkoleń BHP

Zgodnie z Rozporządzeniem w sprawie szkoleń w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy instruktaż stanowiskowy w zakresie bhp przeprowadza pracodawca lub wyznaczona przez niego osoba kierująca pracownikami, jeśli osoby te posiadają odpowiednie kwalifikacje. Przez kwalifikacje należy rozumieć ukończenie szkolenia przygotowującego do prowadzenia procesu szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy.

Co wyróżnia nasze szkolenia:

Szkolenia prowadzone są przez trenerów – praktyków, czynnie działających zawodowo inspektorów bhp, specjalistów w poszczególnych dziedzinach

Mamy krótkie terminy oczekiwania na szkolenia

Oferujemy atrakcyjne warunku cenowe

Jesteśmy elastyczni – szkolenia zawsze dostosowujemy do Państwa potrzeb;

Chętnie rozmawiamy z uczestnikami szkoleń – tym samym na bieżąco wyjaśniamy wszelkie wątpliwości, odpowiadamy na pytania, próbujemy znaleźć rozwiązanie zadanego problemu

Inwestujemy w nowoczesne pomoce dydaktyczne, to na naszych szkoleniach będziesz mógł np. spróbowac swoich sił w udzielaniu pomocy dziecku, czy też ocenić jaka jest twoja koordynacja ruchowa przy zaburzeniach widzenia spwoodowanych spożyciem alkoholu, czy tez zmęczeniem wzroku

W szkoleniach kładziemy przede wszystkim nacisk na praktyczne zastosowanie zagadnień związanych z bezpieczeństwem pracy

Szkolenia ppoż Łódź – dlaczego warto?

Jeśli zastanawiają się Państwo, dlaczego zamówić szkolenia PPOŻ w naszej firmie, odpowiedź jest prosta. Nasi pracownicy są w stanie dojechać poza Łódź i przeprowadzić kurs w dowolnym miejscu. Co więcej, pracujemy z najlepszymi inspektorami, którzy posiadają ogromną wiedzę z zakresu pożarnictwa.
Wiedzę teoretyczną popieramy praktyką, dzięki czemu to, co było omówione na wykładzie, każdy uczestnik szkolenia ma możliwość przeżyć na własnej skórze. Dzięki temu nauka jest efektywniejsza.

 

Każde szkolenie dopasowane jest do potrzeb osób, które się na nie decydują. Macie Państwo sposobność poczuć ciepło płomienia, a także wziąć udział w gaszeniu pożaru, który powstał w biurze, czy w domu. Każda przeprowadzona symulacja pozwoli Państwu nauczyć się, jak powinien zachować się człowiek w chwili zagrożenia.
Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty zarówno firmy, jak i osoby indywidualne. Zapewniamy, że wysoki poziom szkolenia sprawi, że każdy uczestnik wyjdzie bogatszy o wiedzę i doświadczenie z zakresu ochrony przeciwpożarowej.

Nasze inne oferty

Bezpieczeństwo pracy

Masz wątpliwości czy stan bhp w twojej firmie jest na odpowiednim poziomie? Świetnie trafiłeś, zapoznaj się z naszą ofertą.

Zobacz
Ergonomia pracy

Audyty, szkolenia, doradztwo – tworzymy wygodne i bezpieczne warunki pracy w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo pracowników firmy.

Zobacz
Przeglądy bhp

Regularne realizowane przeglądy bhp są najważniejszym elementem zapewnienia bezpiecznych warunków pracy.

Zobacz
Szkolenia otwarte

Organizujemy szkolenia wstępne i okresowe oraz szkolenia tematyczne z zakresu bhp.

Zobacz
Szkolenia zamknięte

Organizujemy szkolenia wstępne i okresowe oraz szkolenia tematyczne z zakresu bhp.

Zobacz
Pierwsza pomoc

Przeprowadzamy szkolenia z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Kładziemy największy nacisk na praktyczną umiejętność udzielania pomocy poszkodowanemu.

Zobacz
Pomiary oświetlenia

Wykonujemy pomiary oświetlenia dla przedsiębiorstw, szkół, przedszkoli i innych instytucji publicznych.

Zobacz
Przeglądy regałów

Usługi bhp i szkolenia bhp to nie wszystko - sprawdź czym jeszcze się zajmujemy.

Zobacz
Kadry i prawo pracy

Zagadnienia dotyczące kadr i prawa pracy dotyczą każdego pracodawcy. Właściwe działania w tym obszarze gwarantują pracodawcy bezpieczeństwo podczas kontroli inspektorów.

Zobacz