Obraz tytułu

Usługi bhp z troski o Twoje bezpieczeństwo

Wyróżnia nas wieloletnie doświadczenie, znajomość problematyki bezpieczeństwa w pracy. Zatrudniamy zarówno specjalistów ds. bhp, ochrony przeciwpożarowej, jak i pracowników technicznych.
O Nas

Kim jesteśmy?

Ergonomica to zespół specjalistów ds bhp, trenerów i pracowników technicznych, którzy swoją wiedzą i doświadczeniem wspierają przedsiębiorców, na drodze do zapewnienia bezpiecznych warunków pracy. Nasze usługi realizujemy głównie w Łodzi oraz na terenie całego województwa łódzkiego. Naszą jakość oraz zaangażowanie docenili również przedsiębiorcy z innych województw na terenie całej Polski.

Co robimy

Jak działamy?

Zanim rozpoczniemy współpracę staramy się jak najbardziej poznać specyfikę funkcjonowania danego przedsiębiorstwa. Umawiamy się na bezpłatny przegląd bhp, dzięki czemu mamy jasny obraz zakresu naszych prac i ograniczamy do minimum ilość nieprzewidziamych zdarzeń. Z opinii naszych klientów wiemy, że działamy sprawnie, cicho i bez zakłócania normalnego toku pracy. To jest nasz duży atut. Kolejnym walorem podjęcia z nami współpracy jest nasze dążenie do zaspokojenia potrzeb klienta w jak najbradziej kompleksowy sposób. Nie ograniczamy się tylko i wyłącznie do obowiązków wynikających z przepisów, ale służymy wsparciem i działaniem w obszarach bliskich tematyce bhp, ergonomii czy prawa pracy.

Współpracujemy z przedsiębiorstwami w zakresie zapewnienia odpowiednich warunków bhp

Swoje działania wykonujemy w ramach pełnienia obowiązkow służby bhp w takich branżach, jak produkcja, logistyka, budowa, handel i inne. Jesteśmy gotowi świadczyć równiez usługi doraźne, do których zalicza się np opracowanie instrukcji bhp, dokonanie oceny ryzyka zawodowego. Usługi bhp to nie wszystko! Organizujemy i prowadzimy szkolenia bhp, audytujemy i szkolimy w zakresie ergonomii pracy, wykonujemy pomiary oświetlenia oraz przeglądy regałów. Wszystkie te obszary są nam bliskie i zgodne ze specyfiką naszej pracy.

Bezpieczeństwo pracy

Masz wątpliwości czy stan bhp w twojej firmie jest na odpowiednim poziomie? Świetnie trafiłeś, zapoznaj się z naszą ofertą.

Zobacz
Ergonomia pracy

Audyty, szkolenia, doradztwo – tworzymy wygodne i bezpieczne warunki pracy w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo pracowników firmy.

Zobacz
Przeglądy bhp

Regularne realizowane przeglądy bhp są najważniejszym elementem zapewnienia bezpiecznych warunków pracy.

Zobacz
Szkolenia otwarte

Organizujemy szkolenia wstępne i okresowe oraz szkolenia tematyczne z zakresu bhp.

Zobacz
Szkolenia zamknięte

Organizujemy szkolenia wstępne i okresowe oraz szkolenia tematyczne z zakresu bhp.

Zobacz
Pierwsza pomoc

Przeprowadzamy szkolenia z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Kładziemy największy nacisk na praktyczną umiejętność udzielania pomocy poszkodowanemu.

Zobacz
Pomiary oświetlenia

Wykonujemy pomiary oświetlenia dla przedsiębiorstw, szkół, przedszkoli i innych instytucji publicznych.

Zobacz
Przeglądy regałów

Usługi bhp i szkolenia bhp to nie wszystko - sprawdź czym jeszcze się zajmujemy.

Zobacz
Kadry i prawo pracy

Zagadnienia dotyczące kadr i prawa pracy dotyczą każdego pracodawcy. Właściwe działania w tym obszarze gwarantują pracodawcy bezpieczeństwo podczas kontroli inspektorów.

Zobacz
1

Długofalowa współpraca

Nastawiamy się na długofalową współpracę, mamy świadomość, że przejęcie obowiązków bhp wymaga bardzo szczegółowego poznania się z firmą.

2

Platforma szkoleniowa

Uruchomiliśmy platformę szkoleń online, naszym klientom udostępniliśmy na bieżąco aktualizowane dane o ważnościach szkoleń, badań lekarskich, uprawnień.

3

Ciągły rozwój

Inwestujemy w wiedzę, będąc na bieżąco ze zmianami prawnymi jesteśmy w stanie przygotować przedsiębiorstwo do nowych wymagań w sposób zorganizowany i przemyślany.

4

Dobra cena

Gwarancja najniższych cen w regionie, pakiety usług do twoich potrzeb.