Szkolenia BHP online dopasowane do wymogów Twojej firmy

 

Zasady bezpieczeństwa i higieny pracy (w skrócie BHP) umożliwiają stworzenie bezpiecznego miejsca pracy w warunkach spełniających standardy danej branży. Przekłada się to na skuteczność działania i jakość usług świadczonych przez przedsiębiorstwo, a także wzajemne relacje między kierownictwem a pracownikami – poczucie bezpieczeństwa kadry owocuje lepszymi rezultatami pracy i pogodną atmosferą w firmie. Ergonomica ma przyjemność zaoferować Tobie i Twoim pracownikom spersonalizowane szkolenia BHP online, uwzględniające zarówno ogólnie obowiązujące normy, jak i wewnętrzne, indywidualne wymogi firmy (np. plany ewakuacyjne i wiele innych).

 

Szkolenia BHP online – minimum stresu, maksimum wiedzy

 

Forma podawcza naszego szkolenia BHP online jest prosta i przyjemna, a przy tym skoncentrowana na największą możliwą skuteczność – co więcej, nie zajmuje przy tym więcej czasu, niż to absolutnie konieczne. Nasze szkolenia BHP online przeprowadzane są na podstawie materiałów zamieszczonych na specjalnej platformie e-learningowej. Uczestnicy otrzymują od nas login oraz hasło, dzięki którym po zalogowaniu uzyskują dostęp do panelu edukacyjnego. Treści szkoleniowe prezentowane są w przyswajalny sposób przy pomocy slajdów – zawierają one niezbędne teksty oraz odpowiednio dobrane filmy instruktażowe. Warunkiem pozytywnego zaliczenia kursu jest zaliczenie krótkiego testu potwierdzającego znajomość zasad BHP.
Ważne! Ergonomica wystawia uczestnikom zaświadczenie ukończenia kursu BHP, które przekazuje pracodawcy.
Szkolenia BHP online uwzględniają również wygodę i indywidualny tryb życia uczestników:

  • Nasza platforma e-learningowa jest kompatybilna z praktycznie każdym rodzajem urządzeń typu laptop, tablet, smartphone itp. –  nie musisz się więc ograniczać do swojego stanowiska pracy, lecz możesz logować się, gdzie tylko chcesz!
  • Określone są jedynie ramy czasowe szkolenia BHP online – to Ty ustalasz, kiedy chcesz zapoznać się z materiałami edukacyjnymi i przejść test!
  • Każdy z nas ma swoje sprawy, gdybyś więc w natłoku obowiązków zapomniał o terminie końcowym szkolenia BHP online, nie musisz się martwić. Pierwsze przypomnienie wysyłamy uczestnikom tydzień przed końcem czasu, a drugie 1-2 dni przed upływem właściwego terminu.

 

Do kogo skierowane są nasze szkolenia BHP online?

 

Ergonomica prowadzi zarówno wstępne, jak i okresowe szkolenia BHP online, stworzone z myślą o osobach zatrudnionych na stanowiskach

  • administracyjno-biurowych,
  • inżynieryjno-technicznych
  • oraz dla kadry kierowniczej.

Bez względu na szczebel i branżę, w której działasz – wybierając nasze szkolenia BHP online wybierasz holistyczne podejście do tego obszaru prowadzenia firmy, przy jednoczesnym poszanowaniu jednostkowych wymogów Twojego przedsiębiorstwa. Razem z Tobą zadbamy o to, żeby Twój zespół zapoznał się z aktualnymi zasadami BHP i mógł z pasją oddawać się swoim zadaniom – w zasłużonym poczuciu bezpieczeństwa. Skontaktuj się z nami i przekonaj się sam.

ergonomica