Obraz tytułu

Szkolenia otwarte BHP

Oferta dedykowana m. in. dla pojedynczych pracowników.

Szkolenia otwarte BHP – dla kogo?

Szkolenia otwarte BHP to nasza oferta adresowana do małych firm, do pracodawców chcących przeszkolić jednego lub niewielką ilość pracowników, dla pracowników powracających do pracy po długiej nieobecności w pracy, dla osób, które chcą uzupełnić i zaktualizować wiedzę z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy.

 

Wychodząc na przeciw potrzebom pracodawców i pracowników prowadzimy szkolenia, w których mogą wziąć osoby zatrudnione na różnych stanowiskach (kadra kierownicza, kadra inżynieryjno-techniczna, stanowiska administracyjno-biurowe, stanowiska robotnicze), z lokalnych przedsiębiorstw oraz instytucji stacjonarnie w naszych salach wykładowych (niewielkie grupy) lub zdalnie (z całej Polski). Uczestnik szkolenia otwartego BHP otrzymuje stosowne zaświadczenie o ukończeniu kursu.

 

Możliwość wyboru szkolenia (wstępne, okresowe, e- learning), możliwość wyboru formy szkolenia (stacjonarne, on-line, dogodne godziny i terminy), ciekawa forma, przystępne ceny sprawiają, że nasza oferta szkoleniowa jest ciekawą propozycją.

 

Zapraszamy do wzięcia udziału w szkoleniach otwartych w Ergonomica!

Zapisy na szkolenia

Zapis na szkolenie danego rodzaju realizowany jest za pośrednictwem naszego sklepu internetowego lub telefonicznie.

Kontakt

Nasza oferta szkoleń otwartych