Obraz tytułu

Instruktaż ogólny BHP

Zapraszamy na szkolenie instruktaż ogólny w Łodzi będące częścią wstępnego wdrożenia pod kątem bezpieczeństwa i higieny obowiązkowego dla każdego nowo zatrudnionego pracownika. Zobacz ramowy program instruktażu ogólnego Łódź przeprowadzanego w firmie Ergonomica. Sprawdź, czego dokładnie podczas naszego kursu dowie się nowy członek Twojej firmowej załogi.

Program instruktażu ogólnego BHP Łódź

Za każdym razem szkolenie BHP instruktaż ogólny Łódź zaczynamy od zapoznania nowego pracownika z kluczowymi zasadami pozwalającymi zachować pełne bezpieczeństwo oraz higienę pracy. Omawiamy tu przepisy zawarte zarówno w kodeksie pracy, jak i w firmowych regulaminach czy układach zbiorowych. Dużą wagę przykładamy do tego, by szczegółowo wyjaśnić  tu także inne specyficzne dla danego miejsca pracy przepisy oraz zasady BHP.

Kolejna niezwykle istotna część wdrożenia to BHP instruktaż ogólny Łódź dotyczący tematu pierwszej pomocy przedmedycznej. Omawiamy wypadki, które mogą najczęściej wystąpić w danej firmie oraz sposoby właściwego na nie reagowania. Zranienia, złamania, poparzenia, omdlenia, urazy głowy – szkolenie wstępne instruktaż ogólny BHP Łódź odpowie jak pomóc poszkodowanym w tych i wielu innych niebezpiecznych zdarzeniach.

Szczegółowy program instruktażu ogólnego w Łodzi nowemu pracownikowi przedstawia nasz certyfikowany specjalista posiadający dużą wiedzę i doświadczenie w prowadzeniu tego typu kursów. Możesz więc mieć pewność, że szkolona osoba otrzyma kompletny zestaw wiedzy potrzebny jej na każdym etapie pracy w Twojej organizacji.

W Ergonomica BHP instruktaż ogólny Łódź może mieć dwie formy – otwartą i zamkniętą. Pierwsza to otwarte szkolenie, do którego może dołączyć pracownik każdej firmy. Z tej opcji chętnie korzystają między innymi małe przedsiębiorstwa. Drugi rodzaj to kurs zamknięty, w którym ten, kto przeprowadza instruktaż ogólny Łódź, szczegółowo dopasowuje program do specyfiki danej organizacji. Jest to rozwiązanie idealne dla firm regularnie szkolących większą ilość pracowników.

Instruktaż ogólny BHP – szkolenie

Nasze inne oferty

Bezpieczeństwo pracy

Masz wątpliwości czy stan bhp w twojej firmie jest na odpowiednim poziomie? Świetnie trafiłeś, zapoznaj się z naszą ofertą.

Zobacz
Ergonomia pracy

Audyty, szkolenia, doradztwo – tworzymy wygodne i bezpieczne warunki pracy w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo pracowników firmy.

Zobacz
Przeglądy bhp

Regularne realizowane przeglądy bhp są najważniejszym elementem zapewnienia bezpiecznych warunków pracy.

Zobacz
Szkolenia otwarte

Organizujemy szkolenia wstępne i okresowe oraz szkolenia tematyczne z zakresu bhp.

Zobacz
Szkolenia zamknięte

Organizujemy szkolenia wstępne i okresowe oraz szkolenia tematyczne z zakresu bhp.

Zobacz
Pierwsza pomoc

Przeprowadzamy szkolenia z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Kładziemy największy nacisk na praktyczną umiejętność udzielania pomocy poszkodowanemu.

Zobacz
Pomiary oświetlenia

Wykonujemy pomiary oświetlenia dla przedsiębiorstw, szkół, przedszkoli i innych instytucji publicznych.

Zobacz
Przeglądy regałów

Usługi bhp i szkolenia bhp to nie wszystko - sprawdź czym jeszcze się zajmujemy.

Zobacz
Kadry i prawo pracy

Zagadnienia dotyczące kadr i prawa pracy dotyczą każdego pracodawcy. Właściwe działania w tym obszarze gwarantują pracodawcy bezpieczeństwo podczas kontroli inspektorów.

Zobacz